Незалежно від товару, продавцю +++. Постійний контакт, все ясно зрозуміло, все пояснили, товар не підійшов - без проблем прийняли назад, кошти повернули швидко. Раджу 100%. Хоча столик, на жаль, не підійшов - дуже вже маленький, напівлежачи на ноги ніяк не поставиш, і по площі працювати неможливо. Як піднос для сніданку - можливо, але не для цього купляла.
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Та розуміння! Звертай якщо що)
Микола П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
таня М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ольга К.
Відмінно
Дуже задоволена покупкою. Доставка була швидкою. Рекомендую продавця і товар.
Незалежно від товару, продавцю +++. Постійний контакт, все ясно зрозуміло, все пояснили, товар не підійшов - без проблем прийняли назад, кошти повернули швидко. Раджу 100%.
Хоча столик, на жаль, не підійшов - дуже вже маленький, напівлежачи на ноги ніяк не поставиш, і по площі працювати неможливо. Як піднос для сніданку - можливо, але не для цього купляла.
Дякуємо за замовлення! Та розуміння! Звертай якщо що)
Дуже задоволена покупкою.
Доставка була швидкою.
Рекомендую продавця і товар.
Дякуюємо за замовлення!