
Деревянная хлебница света в полоску 44×27×17 см
- Готово к отправке
- Код: хл21
550 ₴
499 ₴
- +380 (97) 644-84-12Директор
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Деревянная хлебница света в полоску 44×27×17 см»
Хлібниця дерев‘яна
Матеріал-бук (варений)
Розмір: 44*27*17см.
Рекомендуємо хлібницю з натурального матеріалу, в якій відмінно зберігаються хлібобулочні вироби. Дерев'яна хлібник, придбана в магазині «Згарда», проста у використанні і невимоглива в догляді. Вона виготовлена з дерева бука і має тоновані боки з зовнішньої сторони, а всередині лаком і фарбою дерево не оброблено.
Конструкція проста, заслінка відкривається рухом вгору і закривається вниз.
Є зручна ручка. Зберігати хліб в цій хлібниці можна за всіма правилами, оскільки випічка має доступ повітря, що перешкоджає утворенню цвілі. Якщо вибирати хорошу хлібницю, то варто віддати перевагу такій, карпатської, так як вона не квола, довговічна (має міцну основу і надійний механізм - висувну кришку), з продуманою вентиляційною системою, без запаху.
Простий догляд.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Хлебница |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Дерево |
| Материал крышки | Дерево |
| Тип крышки | Откидная |
| Диаметр | 35 см |
| Длина | 44 см |
| Глубина | 27 см |
| Ширина | 27 см |
| Высота | 17 см |
| Цвет | Бежевый |
| Вентиляционные отверстия | Нет |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
- Цена: 499 ₴











