Топ

Набор деревянного игрушечного оружия. Катана. Нунчаки. Кунаи. Сюрикени. Набор ниндзя 8 шт
- Готово к отправке
- Код: кат01
700 ₴
650 ₴
-7%
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яний набір юного ніндзя
Прекрасний набір іграшкової зброї для юних ніндзя. Не заточені, безпечні для дітей. Порізатися такою зброєю неможливо. Дитячий набір є втіленням фантазії будь-якого хлопчика. Адже не секрет, що в період рольової гри багато дітей розвивають і застосовують власну фантазію.
Набір виготовлений із дерева і складається з;
Катани
Нунчаків 2 шт
ніж кунай 2 шт
сюретники 3 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Автомат |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Красный |
| Максимальная дальность стрельбы | 5 м |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 20 мм |
| Вес | 2 г |
- Цена: 650 ₴









