Новинка
Подарок

Набір дерев'яних дощечок на металевій підставці набір 3в1 Горіх
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: гор012
620 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 10 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Набір дерев'яних дощечок на металевій підставці набір 3в1 Горіх»
Описание
Характеристики
Информация для заказа
"Насолоджуйтесь готуванням з комфортом та стилем за допомогою нашого набору дерев'яних кухонних дощечок на металевій підставці. Цей набір 3 в 1 включає в себе три різних розміри дощечок, виготовлених з високоякісного дубового дерева, що гарантує їхню міцність та довговічність. Зручна металева підставка дозволяє зберігати дощечки в порядку і зекономити місце на вашій кухні. Цей набір є ідеальним рішенням для будь-якої кухні, надаючи вам можливість готувати з задоволенням та елегантністю."- Набір дощок на металевій підставці 🔥
- Матеріал - Горіх🌳
- Розмір дощок - 15х30см, 18х33см, 20х36см📏
.Кожен виріб є унікальним та може відрізнятися структурою дерева від фото що в оголошення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Форма | Квадратная |
| Материал | Дерево |
| Диаметр | 360 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ручка | Нет |
| Цвет | Темно-серый |
| Количество в наборе | 3 шт |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 360 мм |
- Цена: 620 ₴











