Новинка

Столик для сніданків у ліжко розкладний дерев'яний з підставкою під склянки/келихи 55х28х22 см.
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: СТН01
700 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
🥞сніданків, обідів, перекусів в ліжко
👨🏻💻 роботи
🖥️ переглядів фільмів/серіалів
🌿часопроведень на природі
▫️матеріал: фанера
▪️загальний розмір: 58х28см
▫️місце для ноутбука/смаколиків: 36х23см
▪️діаметр для пляшки/кружок: 9см
▫️діаметр для келихів: 4,5см
▪️висота ніжок: 22см
▫️колір: дуб
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Дерево |
| Ручки | Нет |
| Цвет | Золотистый |
| Диаметр | 280 мм |
| Длина | 550 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Высота | 22 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
- Цена: 700 ₴







