Новинка
Подарок

Хлібниця деревʼяна сіра 44 см.
- Готово к отправке
- Код: hl0244
520 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Закажи и получи подарокВы экономите 10 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Хлібниця деревʼяна сіра 44 см.»
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Хлібниця дерев‘яна
Матеріал-бук (варений)
Розмір: 44*27*17см.
- Дерев'яна хлібниця не містить шкідливих речовин, які можуть проникнути в хліб.
- Крім того, така хлібниця має естетичний вигляд і впишеться в будь-який інтер’єр.
⠀
- Екологічно та практично
- Оригінальний елемент декору в кухні
⠀
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Хлебница |
| Форма | Квадратная |
| Материал | Дерево |
| Материал крышки | Дерево |
| Тип крышки | Откидная |
| Диаметр | 27 см |
| Длина | 44 см |
| Глубина | 27 см |
| Ширина | 27 см |
| Высота | 17 см |
| Цвет | Серый |
| Вентиляционные отверстия | Нет |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
- Цена: 520 ₴









