Новинка
Подарок

Сувенірна скрипка з Графіном та чарками 60 см.
- Готово к отправке
- Код: 1771
950 ₴
799 ₴
-16%
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Сувенірна скрипка з Графіном та чарками 60 см.»
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дуже оригінальна та приваблива сувенірна скрипка, виготовлена з двох дерев'яних площин, що повторюють конструкцію самого інструменту. Коньяк та чарки йдуть у комплекті зі скрипкою. Ручна робота.
Сувенірна скрипка з Графіном та чарками 60 см. Чудовий подарунок. Висота 60 см
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Коричневый |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Высота | 610 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глубина | 20 мм |
| Вес изделия | 2500 г |
- Цена: 799 ₴











