Топ

Винний столик бук на два келихи 30 см.
- Готово к отправке
- Код: ВМ301
350 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Винний столик бук 30 см . Матеріал виготовлення бук. Виготовлення відбувається шляхом склеювання кусків дерева в цілісну дошку. Після чого проходить всі стадії шліфування, потім на спеціальному обладнанні створюється лицьова сторона дошки і в кінці обробляється маслом. В результаті ми можемо милуватися неперевершеним виглядом і цікавою структурою! Обробна дошка є довговічна, зручна, протистоїть воді, не скручується.
Менажниця - це дошка, яка поділяється на декілька відділів, в які можна покласти різну їжу, не змішуючи її між собою. Дуже популярна і практична як в домашньому використанні, так і в ресторанах і кафе.
Екологічно чисте!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | круглая |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Полки | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Габаритные размеры столика | |
| Вес столика | 2 кг |
| Длина столика | 300 мм |
| Глубина столика | 300 мм |
| Высота столика | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Горный |
| Стиль исполнения | Классический |
| Покрытие | Масло+воск |
| Столешница | натуральное дерево |
| Цвет | Бук |
| Толщина столешницы | 20 мм |
- Цена: 350 ₴









