
Набор деревянного оружия Стендофф CS-GO 8 шт.
- Готово к отправке
- Код: csgo 09
750 ₴
699 ₴
- +380 (97) 644-84-12Директор
Характеристики та опис
-
-
Країна виробник
Україна
-
Вікова група
Від 5 років
-
Матеріал
Дерево
-
Стан
Новий
-
Набір дерев'яних ножів із 8шт із гри CS:GO
Прекрасний набір для поціновувачів ігр Counter Strike Global Offensive і Standoff 2, або просто дитині для ігри. Не заточені, безпечні для дітей. Порізатися такою зброєю неможливо.
Пістолет стріляє гумками. Крім розваг, пістолет відрізняється своєю безпекою. Його головна перевага - це те, що він автоматично перезаряджається після пострілу (йде на 4 заряди). Також Ви можете не боятися за безпеку вашого малюка, тому що його патрони - це лише канцелярські гумки, а матеріал з якого він виготовлений - екологічно чиста фанера.
У комплект кожної іграшки входить 10 шт. звичайних гумок для грошей, які за необхідності можна придбати у будь-якому канцелярському магазині.
Ціна за набір - 8 шт.
Характеристики:
- Керамбіт - 19 см.
- М9 - 32.5 см.
- Тичковий ніж 2 шт. - 14.5 см.
- Ніж Метелик - 25.5 см.
- Скелетний Ніж - 24.5 см.
- Ніж Кастет - 25 см.
- Пістолет - 23 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 20 мм |
| Вес | 2 г |
- Цена: 699 ₴



