Новинка

Подарочная коробка кругла (ХДФ) 19x10 см. №29
- Готово к отправке
- Код: кор29
200 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коробка із дерева призначена для оформлення подарунків. Ви можете використати її як основу для композицій з фруктів, горіхів, солодощів, квітів чи навіть мила. Виготовлена з високоякісного екологічного матеріалу (ХДФ) товщиною 3 мм, тому довго буде зберігати належний вигляд. З її допомогою ви зможете створити креативний та незабутній презент.
Стильне та практичне рішення для упаковки подарунка- це новорічна коробка з ХДФ яка є ідеальним вибором для створення незабутньої атмосфери свята! Коробка виготовлена з міцного ХДФ , що гарантує її міцність і довговічність.
Доступна до замовлення в двох розмірах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | ХДФ |
| Форма | Круглая |
| Особенности | С откидной крышкой, Со съемной крышкой, С рисунком |
| Высота | 100 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Цвет | Белый |
| Диаметр | 190 мм |
| Длина | 190 мм |
- Цена: 200 ₴
- Способ упаковки: Пакуємо у власне пакування, пупирка, картон та стрейч.







