Новинка

Меч іграшковий Warhammer із фанери 67 см. Червоний
- Готово к отправке
- Код: ме03
250 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Меч Warhammer із фанери
Чудовий іграшковий меч для дітей а також поціновувачів гри Warhammer. Безпечний і надійний, ідеальний для активних ігор та розвитку уяви. Висока якість матеріалів забезпечує довговічність і комфорт під час гри. Даний меч є втіленням фантазії будь-якого хлопчика. Адже не секрет, що в період рольової гри багато дітей розвивають і застосовують власну фантазію.
Характеристики:
- Розміри Меча: 67х18х1.1 см.
- Колір: Червоний
- Матеріал: Фанера
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Меч |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Синий |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 670 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 20 мм |
| Вес | 1 г |
- Цена: 250 ₴



