Новинка

Набор деревянного детского оружия №3 9 пердметов
- Готово к отправке
- Код: csgo 01111
799 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гарний набір дітям для ігри. Ножі не заточені,порізатися неможливо. Безпечні для дітей.
Пістолет та автомат стріляють гумками.
Їхня перевага -що вони автоматично перезаряджаються після пострілу на 4
заряди. Матеріал з якого вони виготовлені - дерев'яна фанера.
У комплект кожної іграшки входить 10 шт.гумок,які потім можна придбати у канцелярії.
Ціна за набір-9 шт.
Пістолет та автомат стріляють гумками.
Їхня перевага -що вони автоматично перезаряджаються після пострілу на 4
заряди. Матеріал з якого вони виготовлені - дерев'яна фанера.
У комплект кожної іграшки входить 10 шт.гумок,які потім можна придбати у канцелярії.
Ціна за набір-9 шт.
- Колір: Градієнт
- Керамбіт - 19 см.
- Штик Ніж - 32.5 см.
- Тичковий ніж 2 шт. - 14.5 см.
- Ніж Метелик - 25.5 см.
- Скелетний Ніж - 24.5 см.
- Ніж Кастет - 25 см.
- Пістолет - 23 см.
- Автомат - 49 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Автомат |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Желтый |
| Максимальная дальность стрельбы | 5 м |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 20 мм |
| Вес | 2 г |
- Цена: 799 ₴









