Подарок

Дошка для піци кругла 35 см з ножиком
- Готово к отправке
- Код: 0113
250 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Дошка для піци кругла 35 см з ножиком»
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Діаметр дошки для піци 35 см з ножиком для піци
До Вашої уваги представлена дошка для піци діаметром 35 см, виготовлена з бука, також ви зможете купити дошки для піци за індивідуальними розмірами. Дуже важливо щоб дошки були вже просякнуті маслами, які захищають їх від вологовбирності в результаті чого потім дерево деформуються. На даній дошці вироблено гравібвання, після чого дошка обробляється спеціальною олією.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Диаметр | 350 мм |
| Длина | 350 мм |
| Материал | Дерево |
| Ручка | Нет |
| Толщина | 20 мм |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 350 мм |
- Цена: 250 ₴





