
Дитячий дерев'яний столик 51x55 см.та стільчик 25x25x24 см. для ігор, універсальний набір меблів для дитини №5
- Готово к отправке
- Код: ст06
1 400 ₴
- +380 (97) 644-84-12Директор
Дитячий стіл і стільчик - чудовий подарунок дитині на День народження. Матеріал: МДФ + дерево - Діаметр сидіння: 25 см - Висота до Сидіння: 24 cм. Висота столу: 50 см - Діаметр столу:50 см. Терміни відправки 3-5 робочих днів... (Залежить від завантаження на виробництві, якщо потрібно терміново, уточнюйте будь-ласка одразу при замовленні)
Також можливий друк Вашого зображення на столику та стільчику (додатково сплачується за розроблення макету малюнка 100 гривень (фото має бути у високій якості)
Столик досить міцний та надійний, три дерев'яні ніжки які легко відкручуються та знімаються для тарнспортування,груба та стійка до подряпин основа столика буде довго радувати Вашу малечу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Наличие надстройки | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Стол |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес стола | 4 кг |
| Комплектация | |
| Выдвижная полка для клавиатуры | Нет |
| Подставка под системный блок | не предусмотрена |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Стульчик | 1 шт |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 550 мм |
| Глубина | 20 мм |
| Длина | 510 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 500 мм |
| Глубина столешницы | 500 мм |
| Длина столешницы | 500 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Опоры | МДФ пленочный, МДФ крашеный |
| Столешница | МДФ пленочный |
| Фасады | МДФ, МДФ крашеный, МДФ пленочный |
- Цена: 1 400 ₴


