Новинка

Набор деревянного оружия CS:GO 5 шт Дерев'янное оружие
- Готово к отправке
- Код: csgo 02
400 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики та опис
-
-
Країна виробник
Україна
-
Вікова група
Від 4 років
-
Матеріал
Дерево
-
Колір
Різні кольори
-
Набір дерев'яної зброї CS-GO .
Гарний набір дітям для ігор. Ножі безпечні для дітей. Не заточені, порізатися неможливо.
Виготовлені з дерев'яної фанери.
Ціна за набір 5 шт.
. Характеристика:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 г |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Цена: 400 ₴






