Новинка

Новорічна коробка Подарункова коробка квадратна (ХДФ) 19x19x10 см. №14
- Нет в наличии
- Код: кор14
200 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коробка із дерева призначена для оформлення подарунків. Ви можете використати її як основу для композицій з фруктів, горіхів, солодощів, квітів чи навіть мила. Виготовлена з високоякісного екологічного матеріалу (ХДФ) товщиною 3 мм, тому довго буде зберігати належний вигляд. З її допомогою ви зможете створити креативний та незабутній презент.
Стильне та практичне рішення для упаковки подарунка- це новорічна коробка з ХДФ яка є ідеальним вибором для створення незабутньої атмосфери свята! Коробка виготовлена з міцного ХДФ , що гарантує її міцність і довговічність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Диаметр | 190 мм |
| Длина | 190 мм |
| Материал | ХДФ |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 190 мм |
- Цена: 200 ₴





