
Дерев‘яна Дубова менажниця у формі Ялинки 24x22 см Менажниця Ялинка
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: т078
280 ₴
Показать оптовые цены- +380 (97) 644-84-12Директор
Наближаються новорічні свята.
А це означає, що настав час подумати про подарунки для своїх рідних, друзів і колег, або доповнити кожному господареві і господині гарними новинками власну кухню.
Менажниці у вигляді Новорічної Ялинки прикрасять святковий стіл і будуть приємним подарунком для ваших близьких.
Її незвичайний дизайн стане прикрасою кожного новорічного та не лише святкового столу. На цій чудовій менажниці можна розмістити різноманітні види закусок, фруктів і солодощів, роблячи ваш святковий стіл ще більш апетитним і привабливим. Ця Ялинка додасть нотку веселого чаклунства до ваших гастрономічних насолод і допоможе підняти настрій як дітям, так і дорослим.
Завдяки якісним матеріалам та обробці наша продукція прослужить вам довгий час.
Дошка для подачі їжі покрита олією та готова до експлуатації.
Розмір: 24х 22 см.
Матеріал: дуб
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Диаметр | 220 мм |
| Длина | 290 мм |
| Материал | Дерево |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 220 мм |
- Цена: 280 ₴


