
Дерев'яний Дитячий Резинкостріл Пістолет "Desert Eagle" іграшкова зброя
- Нет в наличии
- Код: csgo 014
130 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
За допомогою спеціального механізму дитячий дерев’яний пістолет добре стріляє гумками.
Це крутий, хороший і цікавий подарунок для дитини чи фаната гри.
Виготовлений з якісного дерева, пофарбований акриловими фарбами та акриловим лаком.
Розмір 23 см * 12 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пистолет |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Красный |
| Максимальная дальность стрельбы | 5 м |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 225 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 20 мм |
| Вес | 1000 г |
- Цена: 130 ₴

