Новинка

Хлібниця дерев'яна ручної роботи деревина бук 36 см * 18,5 см, висота 24.5 см
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: h099
440 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Хлібниця дерев‘яна
Матеріал-бук (варений)
Розмір: 36*24,5*18,5 см.
- Дерев'яна хлібниця не містить шкідливих речовин, які можуть проникнути в хліб.
- Крім того, така хлібниця має естетичний вигляд і впишеться в будь-який інтер’єр.
⠀
- Екологічно та практично
- Оригінальний елемент декору в кухні
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Хлебница |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Дерево |
| Материал крышки | Дерево |
| Тип крышки | Откидная |
| Диаметр | 24.5 см |
| Длина | 36 см |
| Глубина | 18.5 см |
| Ширина | 24.5 см |
| Высота | 25 см |
| Цвет | Бежевый |
| Вентиляционные отверстия | Нет |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
- Цена: 440 ₴










