Новинка

Сувенірна Гітара Шустов 54 см.
- Готово к отправке
- Код: 7776
750 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дуже оригінальна та приваблива сувенірна ГІТАРА, виготовлена з двох дерев'яних площин, що повторюють конструкцію самого інструменту. Напій йде у комплекті зі Гітарою. Ручна робота.'
Сувенірна ГІТАРА з бутилкою двома чарками Чудовий подарунок 54 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 540 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Вес изделия | 2 г |
| Глубина | 250 мм |
- Цена: 750 ₴









