
Буковий Винний столик овальний на 4 бокали з отвором для пляшки 50x30
- Готово к отправке
- Код: ОВО05
500 ₴
- +380 (97) 644-84-12Директор
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Буковий Винний столик овальний на 4 бокали з отвором для пляшки 50x30»
Розмір винного столика в розкладеному вигляді 50 х 30 х 17 см. Матеріал: дерево Карпатський Бук. У столику є виїмки для 4 келихів. Столик покритий рослинним маслом.
Перед вами оригінальний виріб, який привнесе у ваше повсякденне життя більше романтики і приємних вражень – оригінальний винний столик ручної роботи. Столик виглядає ефектно оснащений складними ніжками. Що дозволяє брати його з собою на пікнік або просто радувати смачними романтичними вечерями своїх коханих. Як матеріал для створення даного столика використовувалося зрощене дерево, столик відрізняться бездоганною якістю і зручністю. Столик оснащений спеціальним отвором для фіксації винної пляшки і чотирьох келихів. Параметри виробу складають: 50 х 30 х 17 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 500 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес столика | 3 кг |
| Высота столика | 170 мм |
| Глубина столика | 300 мм |
| Диаметр | 300 мм |
| Длина столика | 500 мм |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Покрытие | Масло+воск |
| Полки | натуральное дерево |
| Стиль исполнения | Классический |
| Столешница | натуральное дерево |
| Толщина столешницы | 20 мм |
| Фасады | натуральное дерево |
| Форма | Овальная |
| Форма столешницы | овальная |
| Цвет | Бук |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |
- Цена: 500 ₴











