
Новорічна Прикраса Настільнийноворічний нічник №2
- Под заказ
- Код: g05
Отправка с 14 мая 20261 500 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новорічний нічник стане відмінним декором до новорічних свят. Такий сувенір створить затишну різдвяну атмосферу і стане класним подарунком для друзів і сім'ї!
Новорічний нічник:
· два типи роботи:
1) має підсвічування
3) в комплекті USB кабель (можливе живлення від USB)
· працює від трьох батарейок типу АА (не входять в комплект);
· упакований у фірмову коробку;
· служить гарним новорічним подарунком для дітей, друзів і колег.
У компанії з таким сувеніром можна провести досить тривалий час. Він заворожує, змушує вдивлятися в невідчутні деталі, згадувати найкращі моменти року, що минає і загадувати нові бажання. Подарувати близьким казку так просто.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Вес изделия | 2 г |
| Высота | 29 см |
| Диаметр | 15 см |
| Длина | 22 см |
| Тип | Новогодний ночник |
| Ширина | 15 см |
- Цена: 1 500 ₴





