
Настільний музичний новорічний нічник Новорічний Камін 34 см
- В наличии
- Код: g08
2 600 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новорічний нічник з музикою стане відмінним декором до новорічних свят. Такий сувенір створить затишну різдвяну атмосферу і стане класним подарунком для друзів і сім'ї!
Новорічний нічник:
· два типи роботи:
1) має підсвічування і автометель (маленький вентилятор піднімає "сніг" у повітря);
2) програється музика
3) в комплекті USB кабель (можливе живлення від USB)
· працює від трьох батарейок типу АА (не входять в комплект);
· упакований у фірмову коробку;
· служить гарним новорічним подарунком для дітей, друзів і колег.
У компанії з таким сувеніром можна провести досить тривалий час. Він заворожує, змушує вдивлятися в невідчутні деталі, згадувати найкращі моменти року, що минає і загадувати нові бажання. Подарувати близьким казку так просто.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2 кг |
| Высота | 340 мм |
| Диаметр | 240 мм |
| Длина | 240 мм |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Длина шнура | 2 м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ночник-проектор |
| Ширина | 240 мм |
- Цена: 2 600 ₴





