
Новорічний нічник Настільний музичний новорічний нічник Різдво 45см
- Под заказ
- Код: g05
Отправка с 14 мая 20262 900 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новорічний музичний нічник це дуже гарний новорічний подарунок та оптимальний варіант наповнення обстановки кімнати чарівними різдвяними рисами та атмосферою. А коли свята пролетять, приємна мелодія нагадуватиме про них і з нетерпінням чекатиме на новий прихід дивовижної зимової казки.
ХарактеристикиНастільний музичний новорічний нічник Різдво 45см
Висота45см Ширина
14см Джерело живлення
Батарейки Кількість режимів
1 Музикальний супровід
Так Комплект
USB-кабель, коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Длина шнура | 2 м |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Управление | Кнопки |
| Тип | Ночник |
| Источник питания | Батарейка |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3 г |
| Высота | 450 мм |
| Диаметр | 250 мм |
| Длина | 250 мм |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Ширина | 250 мм |
- Цена: 2 900 ₴









