
Новорічна Прикраса Настільний музичний новорічний нічник Санта з Оленем 28 см
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: са01
1 200 ₴
Показать оптовые цены- +380 (97) 644-84-12Директор
Новорічний нічник з музикою стане відмінним декором до новорічних свят. Такий сувенір створить затишну різдвяну атмосферу і стане класним подарунком для друзів і сім'ї!
Новорічний нічник:
· два типи роботи:
1) має підсвічування і автометель (маленький вентилятор піднімає "сніг" у повітря);
2) програється музика
3) в комплекті USB кабель та батерейки (можливе живлення від USB)
· працює від трьох батарейок типу АА (не входять в комплект);
· упакований у фірмову коробку;
· служить гарним новорічним подарунком для дітей, друзів і колег.
У компанії з таким сувеніром можна провести досить тривалий час. Він заворожує, змушує вдивлятися в невідчутні деталі, згадувати найкращі моменти року, що минає і загадувати нові бажання. Подарувати близьким казку так просто.
висота без ручки 21 см.
ширина 13 см.
обєм кулі 10 см.
чудова якість
Ліхтар запакований у пінопласт та зовадську коробку, ми ще пакуємо додатково у своє пакування.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Энергосберегающая |
| Цвет | Бежевый |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип крепления | На поверхность |
| Источник питания | Батарейка |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Управление | Кнопки |
| Многоцветная подсветка | Да |
| Форма светильника | Овальная |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 280 мм |
| Диаметр | 100 мм |
| Вес | 2 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Пластик |
| Вес изделия | 2 г |
- Цена: 1 200 ₴

