
Дерев’яна дошка для нарізання або подачі Обробна дошка для нарізки 39.5x24 см.
- Готово к отправке
- Код: дн024
400 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яні дошки - це один з найнеобхідніших речей на
кухні. У набір входить дощечка з гравіюванням та металевий ніж з дерев’яною ручкою. Виготовлені із екологічно чистої деревини
🤎 Дерев’яна дошка для нарізання або подачі 🤎
🤎Розмір: 24,5x39,5🤎
🤎Матеріал- дуб🤎
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Диаметр | 245 мм |
| Длина | 400 мм |
| Материал | Дерево |
| Ручка | Нет |
| Толщина | 20 мм |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 245 мм |
- Цена: 400 ₴




