Новинка

Дерев’яна дошка для нарізання Обробна дошка для нарізки 24.5x34.5
- Готово к отправке
- Код: дн025
380 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яні дошки - це один з найнеобхідніших речей на
кухні. У набір входить дощечка з гравіюванням та металевий ніж з дерев’яною ручкою. Виготовлені із екологічно чистої деревини
Дерев’яна дошка для нарізання або подачі
Розмір: 24,5x34,5
Матеріал- дуб
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Диаметр | 245 мм |
| Длина | 345 мм |
| Материал | Дерево |
| Толщина | 20 мм |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 245 мм |
- Цена: 380 ₴






