
Дерев'яна тарілка з дуба 30 см
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: тар01
330 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яна тарілка це витончений виріб, виготовлений з міцного дуба. Її компактний розмір 30 см робить її ідеальною для сервірування закусок, десертів та інших легких страв. Тарілка має природний відтінок дерева, який надає їй унікальний шарм та природну красу. Завдяки використанню дерева, кожна тарілка має свій власний унікальний малюнок та текстуру, що робить її особливою. Ця дерев'яна тарілка стане прекрасним доповненням до вашого столу та приверне захоплені погляди гостей. Ручна робота та використання натуральних матеріалів роблять її екологічно безпечною й міцною. Пропитана олією та воском.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Диаметр | 300 мм |
| Длина | 300 мм |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Материал | Дерево |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Тип тарелки | Блюдце |
| Форма | Круглая |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 300 мм |
- Цена: 330 ₴




