Новинка
Подарок

Дошка для піци кругла 38 см Товста клеєна
- Готово к отправке
- Код: 0113
250 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Дошка для піци кругла 38 см Товста клеєна»
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Діаметр дошки для піци 38 см. Товщина 1,5 см. Матеріал: дерево бук
До Вашої уваги представлена дошка для піци діаметром 38 см, виготовлена з бука, також ви зможете купити дошки для піци за індивідуальними розмірами. Дуже важливо щоб дошки були вже просякнуті маслами, які захищають їх від вологовбирності в результаті чого потім дерево деформуються.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Диаметр | 380 мм |
| Длина | 380 мм |
| Материал | Дерево |
| Ручка | Нет |
| Толщина | 20 мм |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 380 мм |
- Цена: 250 ₴




