Новинка

Хлібниця деревʼяна Класична
- Готово к отправке
- Код: h04
460 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Хлібниця дерев‘яна
Матеріал-бук (варений)
Розмір: 38*27*17см.
- Дерев'яна хлібниця не містить шкідливих речовин, які можуть проникнути в хліб.
- Крім того, така хлібниця має естетичний вигляд і впишеться в будь-який інтер’єр.
⠀
- Екологічно та практично
- Оригінальний елемент декору в кухні
⠀
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 17 см |
| Глубина | 27 см |
| Диаметр | 38 см |
| Длина | 38 см |
| Материал | Дерево |
| Материал крышки | Дерево |
| Тип | Хлебница |
| Тип крышки | Без крышки |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 27 см |
- Цена: 460 ₴





