
Дерев'яна скринька для грошей "Бюджет сім'ї:(Розове серце)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: с06
275 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Скринька "Сімейний бюджет" - ідеальний варіант, щоб розподілити свої витрати.
Плануємо та економимо.
Вона стане корисним та потрібним подарунком на будь-яке свято!
Скринька допоможе правильно розподіляти витрати сім'ї.
Матеріал - білий ламінований HDF, екологічний, зборка без клею.
КОЛІР: Одна сторона біла, задня - коричнева.
Розмір (ШхВхД): 24 х 17 5х 8, 5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1 г |
| Высота | 85 мм |
| Глубина | 24 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 17 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | ДВП |
- Цена: 275 ₴









