
Винний столик Ромашка Дубовий 35 см
- Готово к отправке
- Код: КВД04д
550 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
«Представляємо наш вишуканий винний стіл, шедевр майстерності та елегантності. Виготовлений вручну з натуральної деревини преміум-класу, цей стіл є не просто функціональним предметом, а справжнім витвором мистецтва. Його елегантний дизайн і багаті візерунки зерна додають нотку вишуканості будь-якому простору .
Подаруйте собі задоволення від розваг за цим винним столиком із просторою поверхнею для виставлення ваших улюблених пляшок і фужерів. Його міцна конструкція забезпечує стабільність, а у ретельно розроблених відділеннях все впорядковано та під рукою.
Незалежно від того, чи збираєтеся ви провести світську зустріч чи насолоджуєтеся тихим вечором, наш винний стіл створить ідеальну атмосферу. Уявіть чудові моменти, якими ви ділитеся з друзями та коханими, насолоджуючись вишуканим вином і беручи участь у захоплюючих розмовах навколо цього приголомшливого центрального елемента.
Відчуйте радість володіння предметом позачасової краси, який доповнює ваш вибагливий смак. Кожен винний столик ретельно виготовлений з увагою до деталей, демонструючи природну красу деревини та випромінюючи ауру вишуканості.
Зробіть свій домашній декор кращим і покращте враження від вина за допомогою нашого виняткового винного столу. Перегляньте нашу колекцію зараз і візьміть додому пристрій для розмови, який легко поєднує функціональність і елегантність».
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 170 мм |
| Диаметр | 350 мм |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес столика | 2 кг |
| Высота столика | 170 мм |
| Глубина столика | 350 мм |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Длина столика | 350 мм |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Покрытие | Льняное масло |
| Полки | натуральное дерево |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Столешница | натуральное дерево |
| Толщина столешницы | 20 мм |
| Фасады | натуральное дерево |
| Форма столешницы | круглая |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб венге |
- Цена: 550 ₴




