
Менажниця дерев'яна секційна на 7 секцій для подавання страв (Матеріал Карпатський Бук) 30 см.
- Готово к отправке
- Код: мен086
280 ₴
+380 (97) 644-84-12
Мененджер
- +380 (97) 644-84-12Директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Красива Букова менажниця з декількома відділеннями, призначених для подачі холодних
закусок, завдяки якому Ви справите враження на своїх гостей.
Менажницю виготовлено з деревини дуба , відшліфована вручну .
. СПОСІБ ДОГЛЯДУ: мити під проточною холодною водою, витирати насухо після кожного використання
. Час від часу змащувати соняшниковою олією, після чого дати ввібратися. Не
використовувати в посудомийній машині, мікрохвильовій печі та духовці.
закусок, завдяки якому Ви справите враження на своїх гостей.
Менажницю виготовлено з деревини дуба , відшліфована вручну .
. СПОСІБ ДОГЛЯДУ: мити під проточною холодною водою, витирати насухо після кожного використання
. Час від часу змащувати соняшниковою олією, після чого дати ввібратися. Не
використовувати в посудомийній машині, мікрохвильовій печі та духовці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Диаметр | 350 мм |
| Длина | 350 мм |
| Материал | Дерево |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 350 мм |
- Цена: 280 ₴


